Вітаємо Вас на сайті бюджету міста!

Оголошення щодо проведення публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм та міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік

дата: 25 лютого 2021 р. 11 місяців тому

12 березня 2021 року о 10:00 онлайн відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм та міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік.

Онлайн-трансляція та запис заходу будуть доступні на сторінці департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради в соціальній мережі Facebook (facebook.com/depfin.kr).

Для безпосередньої участі у онлайн заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/Ek3dDLn

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано лист-запрошення з посиланням на підключення до заходу (за допомогою програмного забезпечення для відеоконференцій Microsoft Teams) на вказану електронну адресу напередодні заходу.

Учасники зможуть у чаті поставити запитання до головних розпорядників коштів та отримати відповіді на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Інформацію головних розпорядників коштів міського бюджету про виконання бюджетних програм за 2020 рік та звіт про виконання міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік можливо буде переглянути з 12.03.2021 на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (kr.gov.ua), в розділі «Бюджет», підрозділі «Публічне представлення інформації».

Департамент фінансів виконкому Криворізької міської ради