Вітаємо Вас на сайті бюджету міста!

​​Оновлено інформацію за 2020 рік на вебсайті «Відкритий бюджет»​

дата: 27 січня 2021 р. 10 місяців тому

На підставі звітних даних про виконання бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік оновлено інформацію на вебсайті «Відкритий бюджет».

Користувачі мають можливість переглянути деталізовану інформацію про обсяги надходжень та витрат бюджету міста Кривого Рогу (зведеного бюджету міста, міського бюджету та 7 районних у місті бюджетів).

Інформацію по видаткам можливо переглянути за галуззю, розпорядником коштів, бюджетною програмою, кожним закладом бюджетної сфери, комунальною установою, організацією, підприємством, об’єктами будівництва та реконструкції.

Вебсайт «Відкритий бюджет» доступний за адресою https://openbudget.krmisto.gov.ua/ або на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету https://kr.gov.ua/ в розділі «Бюджет».

Також оновлено інформацію в розділі «Бюджет на мапі», де на мапі можливо переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, заклади, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста.