Вітаємо Вас на сайті бюджету міста!

Бюджет на мапі - приклад підзвітності і прозорості місцевої влади

дата: 5 листопада 2020 р. рік тому


Бюджет на мапі - приклад підзвітності і прозорості місцевої влади.

Доступ до інформації про використання бюджетних коштів по кожному об'єкту, комунальному підприємству, бюджетній установі

БЮДЖЕТ НА МАПІ - ЗРУЧНА ОПЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУГЕОГРАФІЇ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ БЮДЖЕТУ МІСТА

Дотримуючись принципу прозорості використання бюджетних коштів у місті Кривому Розі можливо легко та швидко переглянути усю географію використання бюджетних коштів. Дана інформація оновлюється щоквартально та розміщена на офіційному вебпорталі міста «Криворізький ресурсний центр» в модулі «Відкритий бюджет», розділі «Бюджет на мапі». Наразі доступна інформація за 9 місяців 2020 року.

На інтерактивній мапі відображено 630 об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів. Також, зазначено 478 закладів бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які отримують кошти з бюджету.

Окремо за кожним об’єктом доступна інформація про офіційну (повну) назву, контакти, місце розташування, якому бюджету в місті та розпоряднику коштів належить об’єкт, заплановані та використані бюджетні кошти за звітний період.

Інформацію про бюджетні установи та комунальні підприємства представлено за кожним напрямом використання коштів, тобто скільки спрямовано на заробітну плату, придбання продуктів харчування, медикаментів, розрахунки за спожиті енергоносії і комунальні послуги, придбання матеріалів та обладнання, оплату послуг та багато іншого. За всіма напрямками передбачена примітка, де більш детально пояснюється на що саме витрачені кошти (енергозберігаючі лампи, паперові рушники, дезінфікуючі засоби, тощо).

Впроваджено можливість швидкого переходу від кожного розпорядника та одержувача бюджетних коштів до їх інформації на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів та Офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України, де можна побачити інформацію про завершені тендери, плани закупівель, звіти, договори, проведені платежі.

Ознайомитися з розділом «Бюджет на мапі» можливо за посиланням: https://openbudget.krmisto.gov.ua/map/all/t.