Вітаємо Вас на сайті бюджету міста!

ПОВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ.

дата: 3 листопада 2020 р. рік тому

ПОВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ.

ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ПОКАЗНИКІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

ЗА 9 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ

Ситуація з поширенням COVID-19 та введенням карантинних заходів суттєво вплинула на фінансовий стан міського бюджету.

За 9 місяців 2020 року містом недоотримано надходжень на суму понад 428 млн грн, у зв’язку з зниженням ділової активності підприємств, наданням пільгових умов оподаткування, як на державному так і на місцевому рівнях.

НЕЗВАЖАЮЧИ НА НЕВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТУ ВСІ ВИДАТКИ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ПРОФІНАНСОВАНО У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ І БЕЗ ЗАТРИМКИ.

Заробітна плата працівникам бюджетної сфери виплачена у повному обсязі з урахуванням відпускної кампанії та виплати матеріальної допомоги на оздоровлення. Педагогічні працівники отримали грошову винагороду за сумлінну працю. З міського бюджету, понад виділені державою кошти на освіту та медицину, додатково спрямовано для виплати заробітної плати 72,4 млн грн.

Всі соціальні виплати мешканцям міста, які у поточному році згідно з міськими програмами значно збільшилися, виплачені у повному обсязі. На це спрямовано понад 277 млн грн.

Значні фінансові ресурси у сумі понад 119 млн грн направлені на боротьбу з поширенням у місті коронавірусної хвороби, у тому числі за рахунок резервного фонду - 81,6 млн грн. Кошти направлені на придбання медичного та лабораторного обладнання, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів та тестів; створення безпечних умов для дітей та підопічних в закладах освіти, культури, фізичної культури і спорту та соціального захисту.

В повному обсязі до державного бюджету перераховано реверсну дотацію - 244,7 млн грн.

Також, районні у місті бюджети отримали 241,8 млн грн додаткової дотації з міського бюджету на виконання своїх повноважень.

В цілому соціально захищені видатки склали понад 3 млрд грн, а це майже 80 відсотків всіх видатків загального фонду.

На утримання галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення виділено 2,7 млрд грн, у тому числі на освіту – 1,8 млрд грн, охорону здоров'я – 451 млн грн, соціальний захист населення – 287 млн грн, культуру та фізичну культуру і спорт – 151 млн грн.

На реалізацію заходів міських програм у сферах житлово-комунального, дорожнього господарства та транспорту використано майже 1,2 млрд грн.

Видатки капітального характеру склали 540 млн грн.